RicaPolska.pl

Fryzjerzy, odkryjcie mistrzowskie techniki strzyżeń i koloryzacji na szkoleniach Look and Learn z Kristofem Pacurą oraz Dobrawą Piękos-Szymańską, a także edukatorami marki Rica! 

Zapraszamy na serię szkleń Look & Learn z Rica.

Już 8 maja w Krakowie (Pacura Studio), będziecie mieli możliwość uczestniczenia w Look and Learn Kristofa Pacury oraz naszych edukatorów Damiana

Pulchnego i Izabeli Stachoń-Ciążyńskiej. W trakcie tego wydarzenia Kristof zaprezentuje trzy innowacyjne technik i strzyżenia:

1.) Długie stopniowane włosy otwierające twarz modelki w atrakcyjny sposób połączone z ciekawą grzywką. Praca z precyzyjnym stopniowaniem dające pięknąobjętość.

2.) Nieśmiertelny bob, czyli geometryczne cięcie oparte na technice linii połączone z elementami stopniowania, które tworzą nowoczesną dynamikę oraz teksturę na włosach. Objętość dla włosów prostych.

3.) Połączenie krótkich oraz długich włosów, czyli aktualny mulet, którego coraz częściej dostrzegamy na ulicach miast i staje się jednym z ważniejszych strzyżeń obecnych czasów.

Jeśli nie możecie być z nami 8 maja, nie martwcie się! Kolejne szkolenie z Kristofem odbędzie się 29 maja we Wrocławiu!

Ponadto 6 czerwca w Poznaniu i 12 czerwca w Katowicach będziecie mogli uczestniczyć w szkoleniu z Dobrawą Piękos-Szymańską. Podczas look and learn, dowiecie się jak ugruntować nową wiedzę poprzez dokładną analizę procesu tworzenia fryzury. Pokaz strzyżenia pomoże Wam zdać sobie sprawę z popełnianych błędów oraz poznać sposoby, jak się ich wyzbyć.

Na szkoleniu zobaczycie dwa strzyżenia:

1.) Wykonany w 100% BOB – skupienie się na najtrudniejszej części, czyli na linii wykroju fryzury i przełożeniu ciężaru fryzury do odpowiedniego miejsca na głowie. Bob to wyzwanie dla fryzjerów poprzez trudne znalezienie balansu fryzury pomiędzy dwiema stronami. Dokładne opisanie technik modelowania / suszenia, dzięki któremu można wykonać laserowe wykończenie fryzury podczas personalizacji.

2.) Fryzura 3/4 wykonana na zapleczu i 1/4 na scenie fryzura krótka. Mocne strzyżenie dodające kobiecości i skupiające się na budowaniu poprawnej bryły krótkich fryzur. Fryzura, która pokazuje możliwości przeczesania fryzury i wykonania transformacji stylu z delikatnego na wyraźne, a nawet w chłopczycę.

Plan szkoleń:

8 maj w Krakowie oraz 29 maja we Wrocławiu – Kristof Pacura zaprezentuje 3 różne strzyżenia: długie stopniowanie, nieśmiertelny bob oraz mulet. Z kolei edukatorzy marki Rica Damian Pulchny i Iza Stachoń-Ciążyńska zaprezentują koloryzację.

6 czerwca w Poznaniu i 12 czerwca w Katowicach – Dobrawa Piękos-Szymańska zaprezentuje strzyżenie bob oraz pixie. Z kolei nasi edukatorzy Daniel Podgórski oraz Olga Wolf zaprezentują koloryzacje Rica.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bilety sprzedawane są przez przedstawicieli regionalnych w cenie 249 zł. Serdecznie zapraszamy do zapisów – ilość miejsc ograniczona!