RicaPolska.pl

RICA to ekskluzywna marka profesjonalnych kosmetyków do włosów pochodząca z Sycylii, skierowana wyłącznie do salonów fryzjerskich, a w szczególności do kreatywnych fryzjerów – pasjonatów. Od innych marek na rynku fryzjerskim różni nas nasze rygorystyczne podejście do jakości produktów, wyjątkowa koncepcja zrównoważenia i nieprzemijającego piękna, etyczne podejście i nasza wielokulturowa ciekawość. Marka RICA odnosi sukcesy w 60 krajach na całym świecie.

Aktualnie poszukujemy osób dla których fryzjerstwo to pasja, które lubią dzielić się swoją wiedzą, które marzą o nowym wyzwaniu. Jeżeli jesteś taką osobą to dołącz do naszego zespołu jako Edukator marki RICA

Edukator RICA

Poszukujemy osób z całej Polski

Jak zaczniesz z nami pracować to zajmiesz się:
Jeżeli posiadasz poniższe kompetencje wyślij do nas swoje cv:
Nasza prośba do Ciebie przed wysłaniem aplikacji:
Jeżeli dołączysz do naszego zespołu to zaoferujemy Ci:

Zgłoszenie proszę przesłać na adres agnieszka.wilhelm@ricapolska.pl
Zgłoszenie powinno zawierać życiorys, list motywacyjny oraz prezentację dotychczasowych dokonań np. zdjęcia fryzur, a także inne informacje, które Ciebie wyróżniają.

Wybrani kandydaci zostaną zaproszeni na spotkanie rekrutacyjne do Akademii Rica w Warszawie

Prosimy o umieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”.